ACE on American Council on Exercise registreeritud kaubamärk.

ACE on American Council on Exercise registreeritud kaubamärk.

Kuulujutud näitavad, et seadmed on nii moes kui ka praktilised. 

Wall Street on jälginud ka uudiseid Apple’i uute toodete ümber, kuna see on Apple’i jaoks kõige olulisem sündmus Tim Cooki (ja mitte Steve Jobsi) juhtimisel. HealthKiti kasutuselevõtuga on ka Apple’i katse muuta iPhone mitte ainult kasutaja digimaailma, vaid ka tema füüsilise maailma keskpunktiks. 

iOS 8 HealthKiti raamistik pakub rohkem tervise- ja treeningfunktsioone, ühendades seadmed kasutaja terviseteabega, kasutades iPhone’i keskse jaoturina. Nüüd saavad kasutajad jäädvustada ja jälgida tervise- ja treeninguandmeid, nagu pulss, sammud, vererõhk ja uneharjumused. Need tervisemeetmed annavad selge ja ajakohase ülevaate inimese üldisest heaolust. Kuigi on tõsi, et üksikud rakendused on seda teinud juba aastaid, võimaldab uus HealthKit nendel tervise- ja treeningrakendustel sünkroonida andmeid kasutaja tervise ja vormisoleku kohta mitmesugustes kantavates seadmetes ja rakendustes, korraldades need kõik ühte armatuurlauarakendusse – iPhone.

Treeningutööstuses sai põnevus alguse aasta tagasi, kui Apple palkas spordivaldkonna eksperdi ja ACE Pro Jay Blahniku ​​ühena https://tooteulevaade.top/wowbust/ paljudest tervise ja vormisolekuga seotud töötajatest. Pärast aastaid Gatorade’i, Nautiluse, Schwinni ja Nike’iga konsulteerimist oli Blahnik Apple’iga nõus. 2013. aasta detsembris kohtus Apple toidu- ja ravimiametiga, mis on USA föderaalvalitsuse kõikehõlmav meditsiiniline haru, et arutada mobiilseid meditsiinirakendusi, mis tõenäoliselt tagavad, et HealthKit ei ületaks regulatiivseid piire.

See on meie tööstuse jaoks põnev uudis, kuidas saavad personaaltreenerid ja tervisetreenerid sellisest tehnoloogiast kasu saada? Siin on kolm asja, mida ma teatele järgnevatel nädalatel ja kuudel jälgin:

Ühenduses olemine. Meie maailm on jätkuvalt veelgi rohkem ühendatud. Just ühenduse kaudu saavad treenerid ja tervisetreenerid suhelda oma klientidega, hoides neid heaolu teel. Uue iPhone’i platvormi kaudu saavad kliendid teiega jagada integreeritud teadmisi oma igapäevaelust (aktiivsus, uni, sammud, toit, pulsisagedus jne), mis varem polnud võimalikud. Enam ei pea te arvama, mida teie kliendid tegid väljaspool koolitust või kas nad võtsid teie nõuandeid kuulda – kõik on olemas vaid ühe nupuvajutusega. Kuidas see aruandekohustusega on? Selle tehnoloogia ärakasutamiseks töötatakse välja uued koolituse ja juhendamise ärimudelid ning treeneri või treeneri töö ei piirdu enam jõusaali nelja füüsilise seina vahel, avades uusi turge mitte ainult tänaval, vaid ka selle ümbruses. maailm.

Sügavam koostöö. Oleme näinud, et klientide elu muutmiseks on vaja meeskonda. Treenerist arstini, treenerist toitumisspetsialistini – koostöö, sünkroonis ja reaalajas olemine on uue HealthKiti üks tipphetki. Kulub aega, enne kui iga meeskonnaliige mõistab oma kohta üldises HealthKiti maatriksis, kuid põnev on meie kollektiivsete klientide üldise tervise võimalus. Suurem meeskonnatöö praktikute vahel võimaldab koolitajatel ja treeneritel jääda oma praktika piiresse ja otsida partnerlussuhteid teiste tervishoiusektori töötajatega.

Jätka ettevaatlikult. Apple on treeningu jälgimisega hiljaks jäänud, kuid paljud eeldavad, et see õnnestub seal, kus teised seda pole teinud. Kuigi Jawbone ja FitBit teevad tegevuste jälgimisel head tööd, näevad paljud tarbijad kantavaid esemeid endiselt “ebastiilsetena” ja kantavate seadmete sumin kaob peagi ning kasutus väheneb juba kuue kuu pärast. Seade pole veel ilmunud, millel on piisavalt volitusi, et soodustada massilist kasutuselevõttu (ei ole hea, kui tuginete nendele andmetele). Apple võib seda arusaama muuta oma ajalooliste tugevate külgedega disainis ja uute töötajatega moes, mis tähendab, et rohkem inimesi kaldub rohkem seadet kandma ja seega kogutakse rohkem terviseandmeid.

Kuna jagame pilves rohkem isiklikku ja konfidentsiaalset teavet, tekib seda tüüpi teabe turvalisuse ja privaatsuse üle rohkem arutelusid. Apple on astunud samme meie privaatsuse tagamiseks, kehtestades nõuded, et HealthKiti kasutavad rakendused ei salvestaks teavet pilve ega jaga teavet ilma kasutaja nõusolekuta. Muidugi on pilve kaudu andmete jagamisel alati oht, kuid kas jagamisest saadav kasu kaalub üles mure privaatsuse pärast? Või vastupidi?

Pidage meeles, et Apple ei ole ainus laps, kes kasutab tervise nimel nutitelefone. USA-s on ligi 170 miljonit mobiiltelefoni kasutajat, kellest 70 protsenti kasutavad nutitelefone. Nutitelefonide kategoorias on ülekaalukalt populaarseim iPhone 42 protsendiga kasutajatest, millele järgneb Samsung 28 protsendiga, 7 protsendiga LG, 6 protsendiga Motorola ja 5 protsendiga HTC kasutajatest. Kui aga vaadata nende nutitelefonide operatsioonisüsteeme, siis juhib Android 52 protsendiga, Apple 42 protsendiga ning Microsoft, BlackBerry ja teised ülejäänud 8 protsenti (ComScore, 2014). Takeaway? Kui töötate ainult Apple’iga, jääte ilma 58 protsendist elanikkonnast, kes kasutab peale iPhone’i nutitelefoni.

Usun tehnoloogia tõhusasse kasutusse ja olen põnevil Apple’i teadaandest ning Microsofti ja Google’i eelseisvatest teadetest tervise- ja spordivaldkonnas. Uued tehnoloogiad ja uuendused, nagu iPhone, Apple iWatch ja HealthKit, ei ole võlu, kuid need võivad olla väga võimas tööriist, mis koolitajate ja treenerite äritegevuses õigesti rakendatuna võib tuua kaasa uusi kliente, uusi tuluvooge ja uued partnerlussuhted. Need tehnoloogiad ei asenda kunagi kvalifitseeritud ja sertifitseeritud personaaltreenerit või tervisetreenerit. Lõppude lõpuks palkavad kliendid meid meie teadmiste ja vastutuse pärast, kuid nad hoiavad meid alles meie isiksuse ja võime tõttu nendega ühendust luua.

ACE teadusdirektor Cedric Bryant osaleb 9. septembril kell 10.00 PST ajal Apple’i ios 8 käivitamise üritusel. Jälgige teda Twitteris aadressil @drcedricbryant, et vaadata tema reaalajas säutse toodete kohta ja seda, kuidas need mõjutavad tervise- ja spordispetsialiste. 

ACE on American Council on Exercise registreeritud kaubamärk. Muud siin kasutatud tootenimed on ainult identifitseerimise eesmärgil ja võivad olla vastavate ettevõtete kaubamärgid.

Ah suvi. Kuumus, rand, maanteereisid, toit. Kui te ei ole ettevaatlik, võib suvi teie heade kavatsustega treeningu- ja terviseeesmärgid kahjustada. Kuid see ei pea nii olema. Lisage sellele väikesele nutitelefonile taskus paar rakendust ja liigute kogu suve.

Siin on viis rakendust, mida oma suvistest tegevustest parimal moel kasutada:

Zombid, jookse! – Kuus algusesse

Mõelge, et Mario Brothers kohtub teie järgmise treeninguga. Zombie Run on üks edukamaid mobiilseid treeningrakendusi, mis lisavad mängimise oma treeningrutiini. Nende tunnuslause ütleb kõik: “Seod kingad kinni, paned kõrvaklapid pähe, astud esimesi samme väljas. Olete neid kuuldes vaevalt 100 jardi läbinud. Nad peavad olema lähedal – ja ainus, mida teha saad, on JOOKSA. Kui vajate jooksmise jätkamiseks veidi motivatsiooni, proovige Zombie Run.

Söögihetk

Enamik meist on proovinud pidada toidupäevikut, aga mis siis, kui see võiks olla lihtsam? Mis siis, kui saaksime oma toidust hoopis pilti teha? Noh, tehnoloogia ei pruugi olla võimeline tuvastama Red Lobsteri toidus sisalduvate kalorite arvu, kuid Meal Snapiga saate pidada pildilogi selle kohta, mida sööte, pakkudes kena kompromissi mittemidagitegemise ja täieliku toidupäeviku pidamise vahel.

Digifit iCardio

Digifit on üks minu lemmikuid mobiilseid treeningrakendusi, mis pakub kaasahaaravat treeningkogemust mobiiltelefoni ja pulsikella abil. Enam ei pea arvama, milline võiks olla teie ideaalne pulsitsoon – Digifit jälgib seansi ajal ja aja jooksul. Kas soovite oma personaaltreenerile näidata, mida olete puhkuse ajal teinud? Näidake neile oma Digifiti ajalugu koos vahemaa, aja, pulsisageduse ja muuga. Proovige ühte nende neljast rakendusest: Digifit iCardio, iRunner, iBiker või Spinner.

MyFitnessPal

Enam kui 65 miljoni kasutajaga MyFitnessPalist on saanud üks populaarsemaid mobiilseid treeningrakendusi, mis pakub juurdepääsu maailma suurimale toitumise ja kalorite andmebaasile, mis sisaldab enam kui 4 miljonit toitu. Olen näinud oma parimaid tulemusi, kui kasutan MyFitnessPali ning jagasin oma treeningu ja toidu jälgimise teekonda oma Facebooki ja Twitteri sõpradega. See rakendus integreerib ka minu FitBiti sammuandmed, et saada täielik ülevaade minu igapäevasest füüsilisest tegevusest.

DietBet

Mõnikord vajame me kõik veidi lisamotivatsiooni, et suvekuudel jõusaalis käia. Mis siis, kui saaksite treenides veidi raha teenida, kutsudes ka oma sõpru tervislikumat eluviisi elama? Dietbetiga saate. Esitage oma sõpradele väljakutse või liituge grupiga, et kaotada nelja nädala jooksul 4 protsenti oma kehakaalust. Kõik, kes kaotavad 4 protsenti, jagavad panga. See pole halb viis puhkusel motiveeritud hoidmiseks, teades, et kui sa jõusaali ei lähe, võib tädi Betty sind lüüa!

Kuna 2015. aasta pühadehooaeg on käes, võite otsida oma lähedastele täiuslikku fitness-tehnilist kingitust. Olenemata sellest, kas tegemist on triatleedide, nädalavahetuse sõdalaste või diivanikartulitega, leidub nende jaoks kahtlemata fitness-tehnilisi seadmeid mitmes erinevas hinnapunktis. Siin on minu 2015. aasta Fitness Techi puhkusekingituste juhend, mis aitab teie otsust teha.

Polaarne

Polar on pikka aega olnud rindkere rihmasid kasutava südame löögisageduse jälgimise tehnoloogia liider. Kuigi need mudelid on endiselt saadaval, on uuemate Polari seadmete hulgas ööpäevaringse aktiivsuse jälgimisega A300 Fitness Watch (139,95 $), Polar Loop Activity Tracker (199,95 $) ja multispordiseadmed, nagu pulsi jälgimisega GPS-spordikell V800 (519,95 $). ja veekindel M400 GPS-i jooksukell (229,95 dollarit). Kui otsite tuntud tootja seadet, tutvuge kindlasti Polari tootevalikuga.

Fitbit

2015. aasta oli Fitbiti aasta. Alates uuest tootesarjast kuni eduka IPO ja NFL-i mängude ajal eetrisse kantud reklaamideni on Fitbit nüüd fitness-jälgimisseadmete ja kantavate seadmete turuliider. Nüüd on neil “igapäevaste, aktiivsete ja jõudlusfitnessi toodete perekond”, mille hulgast saab valida erinevate värvivalikute hulgast. Zip (59,95 dollarit) on lõbus ja lihtne jälgija, samas kui One (99,95 dollarit) on täiustatud tegevuste ja une jälgija. Randmemonitorid nagu Flex (99,95 dollarit), Charge (129,95 dollarit), Charge HR (149,95 dollarit) ja Surge (249,95 dollarit) jälgivad samme, und, ronitud põrandaid ja aktiivseid minuteid. Nende seadmete üks minu lemmikfunktsioone on võimalus korraldada võistlusi ja värvata veebipõhiseid treeningsõpru, et mõnitamise või rõõmuhõisete kaudu vähegi lisamotivatsiooni pakkuda. Kas soovite lisada oma Fitbiti jälgijale veidi blingi? Tutvuge Tory Burchi tootesarjaga, aga ka Aria Smart Scale’iga (129,95 dollarit) – “targem skaala paremate tulemuste saavutamiseks”.

iHealth

Ettevõtte iHealthi tootepere eesmärk on muuta igas vanuses inimestel võimalikult lihtsaks oma tervise eest hoolitsemisel aktiivsem roll. Isiklikult olen kasutanud nende veebiga ühendatud vererõhumõõtjat (mille olen sünkrooninud oma Apple Health Kitiga). Olen kasutanud nii randme (79,95 dollarit) kui ka käsivarre (99,95 dollarit) mansetid. Lisaks pakub iHealth juhtmevaba keha koostise skaalat (129,95 dollarit), fitnessi- ja unejälgijat nimega iHealth Edge (69,95 dollarit), juhtmevaba pulssoksümeetrit (69,95 dollarit) ja juhtmevaba nutikat glükoosi jälgimissüsteemi (29,95 dollarit 50 testribaga hinnaga 12,50 dollarit). kimbu kohta). Kui soovite, et kõik oma terviseandmed oleksid ühes keskses kohas ilma ettevõtete vahel jagamist seadistamata, kaaluge tervise platvormi iHealth kasutamist.

Saadaval on palju rohkem võimalusi, mis aitavad teid ja teie lähedasi suunata teele parema tervise poole aastal 2016. Need on vaid mõned tooted, mida olen isiklikult kasutanud ja mis on läbinud Ted Testi. Olenemata sellest, millist seadet otsustate osta, tehke täiendavaid kodutöid, esitage küsimusi ja pühenduge seadme seadistamisele ja kasutamisele 2016. aastal. Need seadmed üksi ei tee teie tervisega midagi enne, kui SINA ja/või teie lähedased olete selle otsuse teinud. Sellise tööriista kasutamine viib nad oma tervise- ja treeningueesmärkide saavutamisele lähemale.

Tervise- ja sporditööstus muutub jätkuvalt tehnoloogiliselt arenenumaks ning uute rakenduste, kantavate seadmete ja veebisaitide pidev voog tõotavad muuta teie ettevõtte tuuma. Kuid arvestades, kui kiiresti need uued tehnoloogiad turule tulevad, võib olla raske teada, millised neist on teie klientide eesmärkide saavutamiseks kõige kasulikumad. Tehnoloogia maksimeerimiseks suhetes tervise- ja treeningklientidega vältige kindlasti järgmist kolme viga.

Viga nr 1 – uskumine, et tehnoloogia võib asendada isikliku inimliku puudutuse.

Tehnoloogia võib tõhusal kasutamisel olla suurepärane, kuid see ei tohiks kunagi asendada inimlikku puudutust. Tehnoloogia areng on eemaldanud jõusaali neli füüsilist seina ning treenerid ja treenerid kasutavad seda oma eeliseks, koolitades kliente üle linna, osariigi piire ja isegi erinevatesse riikidesse. Kliendiga ühes ruumis viibimine ei pruugi enam olla koolituse või juhendamise nõue, kuid kõige tõhusamad koolitajad ja treenerid hoiavad oma suhetes klientidega “isiklikku” sidet. Ja on oluline mõista, et alati leidub inimesi, kes lihtsalt ei taha, et tehnoloogia oleks osa nende teekonnast parema tervise poole. See on täiesti õigustatud valik, nii et ärge kulutage oma aega ja vaeva, et neid vastupidises veenda. Parem on teha kindlaks, kuidas teie tehnoloogia kasutamine võib teie tööd koolitajana või treenerina täiustada, ning ärge unustage alati anda oma klientidele võimalus teiega ühendust võtta ja muuta see neile lihtsaks.

Viga nr 2 – agnostilisuse asemel keskendumine vaid ühele platvormile.

Kui keskendute ainult sellele tehnoloogiale, mida te isiklikult kasutate, siis tegelikult ignoreerite suurt potentsiaalset turgu. Mobiilseadmete praegune turuosa Ameerika Ühendriikides võib teid üllatada, sest Androidi turuosa moodustab 55%, millele järgneb Apple 44%. Tervise- ja spordispetsialistid, kes sihivad ainult neid, kes kasutavad Apple’i seadmeid, piiravad oma potentsiaalset turgu enamiku USA nutitelefonide kasutajate poolt. Pigem otsivad rakendusi, kantavaid seadmeid või tehnoloogiaid, mis töötavad igal platvormil. Seda tehes ei piira te oma potentsiaalset kliendibaasi ja selle asemel on teil võimalus jõuda nendeni, kes võivad vajada teie teadmisi. See ei tähenda, et peate isiklikult omama või mõistma nii Apple’i kui ka Androidi platvorme – rakendused ja kantavad seadmed teevad seda teie eest.

Viga nr 3 – tehnoloogia täieliku potentsiaali ärakasutamine.

Kulutate palju aega ja vaeva, et õppida mis tahes tehnoloogiat, mida otsustate kasutada. Esiteks uurige, kuidas see tehnoloogia võib aidata suurendada teie tootlikkust ja tõhustada teie tervise- ja treeningprofessionaali.