W sumie na jabłka wydali około 262 mln dolarów.

W sumie na jabłka wydali około 262 mln dolarów.

Nowe przepisy kanadyjskie na rok 2012 stanowią, że pominięto uwzględnienie wszelkich zanieczyszczeń krzyżowych – co oznacza, że ​​niezależnie od prawnego limitu 20 ppm (co już jest wątpliwe), korzystając z luki dotyczącej zanieczyszczeń krzyżowych, produkt może zawierać dowolną ilość glutenu i nadal być legalnie oznaczony jako GF. Łał. Luka wielkości Teksasu na temat, który zamyka jelita konsumenta. Świetna robota Kanada. Wydaje mi się, że jestem jedyną osobą w kraju, która czyta niezbyt drobny druk, podczas gdy wszyscy oklaskiwają nagłówek.

4) Te agencje rządowe to te same, które powiedziały nam, że palenie jest bezpieczne przez 60 lat, teraz zezwalają na wprowadzenie śmiertelnie szkodliwych przepisów dla GMO, powiedziały, że pestycydy na bazie arsenu są bezpieczne przez 40 lat, zezwalają na stosowanie DDT od lat 50-tych, pozwalają, aby Atrazine nadal była legalna w Ameryce (jednak nielegalna w kraju pochodzenia i zakazana w Europie), zalegalizować, a nawet wymuszać podawanie wysoce szkodliwych szczepionek, które zabiły i nieodwracalnie uszkodziły setki tysięcy ludzi” to wszystko są wielkie interesy dotyczy 100% populacji i wiedzieli/wiedzą, co robią. Czy ufasz tym samym agencjom co do limitów bezpieczeństwa, które ustalają dla glutenu, gdy jest on stosunkowo niewielki, dotyka tylko 1% populacji, i nie mają pojęcia, co robią… i mogę dodać, bez możliwości natychmiastowego pomiaru szkoda wyrządzona ciału tymi bezpiecznymi śladowymi ilościami zanieczyszczeń ????? To nie tak, że skażenie glutenem powoduje wstrząsy anafilaktyczne i natychmiast podnosi flagę; to powolny cichy zabójca, który niszczy zdrowie człowieka i dla większości jest niemożliwy do zmierzenia w krótkim czasie.

5) Wiemy, że najmniejsza ilość tylko jednego zanieczyszczenia może wytworzyć szkodliwe przeciwciała, które pozostają w celiakii przez okres do 6 miesięcy “ jak małe, stałe ilości śladowe mogą być bezpieczne? Czy skumulowany efekt jest w ogóle brany pod uwagę?

6) Każdy kraj i uniwersytet na świecie ma sprzeczne kwoty, które uważają za bezpieczne, wszystkie badania wprost przyznają, że ich wnioski są niejednoznaczne i przedwczesne, wszystkie te badania pokazują, że ludzie zostali zmuszeni do wycofania się z badania w połowie z powodu szkodliwych komplikacji podczas testowania śladowe ilości ?? “ jednak akceptujemy 20ppm jako bezpieczne?

7) Jeśli weźmiemy przezroczysty, bardzo duży dzbanek z wodą i włożymy do niego jedną maleńką kroplę czerwonego atramentu, zmieni to chemiczny skład wody. Czy zdrowy rozsądek nie stwierdziłby, że KAŻDA ilość glutenu jest niebezpieczna? (wnioski nie lamentu, czyli badania medyczne, cytowane w rozszerzonej wersji tego artykułu pod adresem: http://www.nakedfood.ca/legal.php)

A oto, na co należy uważać w nadchodzących latach: teraz, gdy istnieje kilka milionów potencjalnych klientów na całe życie, magiczne pigułki na całe życie trafią na półki i bloczki na receptę, tak jak już się to zaczęło. Nie pozwól sobie stać się ofiarą, ufając swojemu lekarzowi i rządowi „ wystarczy spojrzeć na korupcję leków psychotropowych, aby wiedzieć, że musimy użyć własnego osądu i przeprowadzić własne badania.

Moja konkluzja: jako celiakia odmawiam grania w celiakię w ruletkę ze swoim zdrowiem, podczas gdy świat medyczny wciąż zmienia swoje odkrycia, a świat farmaceutyczny powoli kładzie w tej sprawie swoje komercyjne ramię. Nie wierzę w mówienie ludziom, co mają robić, ale mocno wierzę w świadome wybory. Myślę, że ludzie powinni być świadomi tego, co naprawdę dzieje się z badaniami i wszystkimi rozbieżnościami w nich, a my powinniśmy mieć prawo wiedzieć, czy żywność oznaczona jako GF jest naprawdę w 100% GF, czy też mogą być śladowe ilości” i pozwalać każdemu decydować samodzielnie, czy spożyje ten produkt, czy nie. Jestem przeciwny ustanawianiu przez rząd limitu prawnego, który jest niepotwierdzony bez żadnych rozstrzygających szeroko zakrojone długoterminowe badania i umożliwienie firmom używania etykiet bezglutenowych pod niejednoznacznymi numerami.

Po prostu zaznacz 20ppm na pudełku i określ, czy obiekt jest w 100% dedykowany GF i pozwól mi zdecydować, czy zaryzykuję, czy nie.

Świadome wybory. Przezroczystość. Wolność wyboru. Uważam, że to jest prawo każdego człowieka.

Korzyści zdrowotne wynikające z bezglutenowego stylu życia

Poprzednie badania wykazały, że jagody są prawdziwym pożywieniem:

Wzmocnienie układu odpornościowego, Neutralizacja wolnych rodników, Poprawa wzroku, Promowanie zdrowia mózgu, Maksymalizacja zdrowia serca, Zapobieganie zespołowi metabolicznemu, Utrzymywanie przewodu pokarmowego układ moczowy działa płynnie

A jakby tego było mało, w ciągu ostatnich kilku lat przeprowadzono nawet kilka badań sugerujących, że jagody mogą pomóc w zapobieganiu otyłości.

Kontynuując te badania, naukowcy z Texas Woman’s University ustalili, że polifenole jagodowe mogą rzeczywiście hamować otyłość na poziomie molekularnym.

Nauka

Naukowcy odkryli, że polipenole jagodowe zakłócają tworzenie komórek tłuszczowych (adipocytów) i indukują rozpad istniejących komórek tłuszczowych (lipoliza). Efekt ten narastał w stosunku do wielkości dawki. Najwyższa dawka polifenoli jagodowych spowodowała 73% spadek lipidów; najniższa dawka wykazała 27% spadek.

I chociaż te badania będą wymagały wielu dalszych badań na ludziach, zanim firmy farmaceutyczne będą mogły sprzedać nam przeciwtłuszczową pigułkę jagodową na receptę… z surowymi składnikami można całkiem bezpiecznie eksperymentować.

Są też pyszne w moim porannym koktajlu.

.

Referencja

EurekAlert

.

Zacznijmy od: kiełki opóźniają proces starzenia (to wystarczająca ilość informacji dla większości LOL, ale dowiedzmy się więcej, a ja dam ci super skondensowaną krótką wersję!)

 Korzyści zdrowotne kiełków lucerny

Kiełki są żywym biogenicznym ?? pokarm, co oznacza, że ​​silnie wspomaga regenerację komórek w Twoim organizmie

Zawierają coś, czego większość żywności nie ma: tlen (dwukrotny zdobywca nagrody Nobla, dr Otto Warbur, powiedział, że odkrył, że komórki rakowe są inicjowane przez brak tlenu)

Są żywnością zasadową i świetnie sprawdzają się w podnoszeniu poziomu zasadowości naszego organizmu

Kiełki dostarczają NNKT (niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe), błonnik, chlorofil (wspaniały środek do oczyszczania krwi) i całą gamę innych witamin i minerałów (które różnią się w zależności od odmiany kiełków, więc trzymaj się naprzemiennie!)

To niezwykle gęsta pod względem odżywczym żywność o tak małej ilości kalorii, o niskim indeksie glikemicznym i niewiarygodnie łatwa do włączenia do posiłków każdego dnia! Wrzuć je do zielonych koktajli, sałatek, posiekaj na zupy, ułóż w surową lasagne…

Jeśli szukasz pomysłów, po prostu spójrz na przepisy w albumie „The Naked Food Den” na mojej stronie NakedFood na facebooku – to wszystkie moje osobiste przepisy i zauważysz, że kiełki są bardzo często włączane do posiłków!

Ostatnio dostaję wiele pytań na temat soi… mistrzowie marketingu wykonali świetną robotę sprzedając ją jako produkt zdrowotny… muszę pokochać tych facetów

Dwa powody, dla których unikam tego jak ognia:

1) to genetycznie modyfikowana żywność nr 1 na świecie i trudno będzie znaleźć naturalną wersję

2) używają wysokiej temperatury (które całkowicie niszczy jej cząsteczki) i heksanu (znajdującego się również w kleju cementowym) do wydobycia fasoli z muszli

Więc jeśli nie znasz ekologicznego rolnika, który ręcznie łuska każdą fasolę lub sam łuskasz każdą fasolę, unikaj tego całkowicie. tonosin cena apteka W świecie roślin istnieje więcej niż wiele bezpiecznych źródeł białka bez konieczności spożywania kleju cementowego 🙂

Jeśli chodzi o edamame: nadal są w skorupie (LOL, więc JEST łuskasz je bez heksanu), ale nie ma przepisów dotyczących etykietowania, które zmuszałyby kogokolwiek do wskazania produktu GMO. Więc konkretnie musisz poszukać organicznej, pełnej fasoli, bez GMO? certyfikowane na opakowaniu.

Wygoda nie jest pierwszym słowem, które przychodzi na myśl w przypadku soków energetycznych. Jeśli prowadzisz życie korporacyjne lub po prostu masz napięty harmonogram, w którym cały czas jesteś w ruchu, nie możesz wyciągnąć sokowirówki w firmowej stołówce lub w podróży pociągiem i wyciągnąć 5 funtów marchewki i jabłek. Ale korzyści płynące z soków energetycznych są po prostu zbyt fantastyczne, aby je przegapić, to tylko kwestia podchwycenia kilku sztuczek tu i tam 🙂

…gdzie jest wola…

Kup sobie dwa 12-uncjowe próżnioszczelne pojemniki ze stali nierdzewnej (są na zawsze, więc kup najwyższej jakości, co oznacza, że ​​będą utrzymywać niską temperaturę przez cały dzień i szukać na etykiecie bezołowiowej). Mówię, że zdobądź 2, ponieważ generalnie nie pijemy 24 lub 36 uncji za jednym posiedzeniem, a ty nie chcesz powietrza światło uderza w sok, gdy otwierasz i zamykasz pokrywkę, powodując utlenianie. Również dlatego, że możesz użyć jednego do soków zielonych / warzywnych, a drugiego do koktajli owocowych.

Sztuka polega na tym, aby wycisnąć sok/zmiksować i napełnić pojemniki do absolutnej góry – mam na myśli, że spróbuj dostać się do jednej kropli przed rozlaniem (oznacza to, że nie ma tam powietrza, co oznacza mniejsze utlenianie). Upewnij się również, że używasz stali nierdzewnej, a nie szkła (z pewnością nie plastiku), ponieważ nie chcesz, aby światło wpływało na Twój sok. Wiele składników odżywczych jest bardzo wrażliwych na światło i szybko traci siłę.

Wreszcie “ nie poddawaj się pokusie robienia dużych partii do wykorzystania przez wiele dni. Możesz odpowiednio zachować składniki odżywcze tego samego dnia, ale tak naprawdę nie chcesz rezygnować z utraty składników odżywczych w ciągu nocy.

Do zdrowia, À votre santé, ¡Salud!, Salute!, Στην υγειά σου!

Chociaż mężczyźni zwykle nie chcą się do tego przyznać, zbyt często lubimy chodzić na zakupy. Raczej. Ogólnie rzecz biorąc, mężczyźni mają o wiele większą przyjemność z tego, co kupują, niż z samych zakupów. Dla nas zakupy po prostu nie są przeżyciem ani wydarzeniem, to tylko środek do celu, jak powrót do domu z nowym telewizorem plazmowym.

Jeśli zastanawiasz się, do czego mam na myśli, w jaki sposób możesz robić dobre zakupy, nie wydając nic, jest to nowa usługa online freemium, która zapewnia bezpłatne spersonalizowane usługi informacyjne żywieniowe.

Freemium to modny model biznesowy, który sprawdził się w firmach, od WordPressa po Google. W dużej mierze jego sukces opiera się na reklamie szeptanej. Ludzie mają tendencję do pisania lub mówienia o rzeczach, które są bezpłatne.

W sektorze zdrowia i fitness z pewnością pojawia się tendencja do opracowywania bezpłatnych narzędzi online, których efektem końcowym jest promocja lub sprzedaż produktów w niektórych przypadkach. Wcześniej tego lata skontaktowała się ze mną inna firma typu start-up z Doliny Silikonowej, która poprosiła mnie o przekazanie opinii na temat ich spersonalizowanego doradcy witaminowego opartego na ich zastrzeżonym algorytmie.

Powrót do Shopwell…  W jaki sposób ta firma rozpoczynająca działalność w Dolinie Silikonowej planuje generować przychody? Wygląda na to, że zamierzają sprzedać swoje preferencje konsumentów i dane w czasie rzeczywistym firmom zajmującym się markową żywnością.

Z Businesswire ShopWell niedawno zatrudnił nowego dyrektora generalnego, L. Jasmine Kim, która cytowana była w następujący sposób:

„Dzisiejsi konsumenci są bardziej świadomi zdrowia niż kiedykolwiek, ale nie zawsze mają łatwy sposób na uzyskanie informacji o diecie i odżywianiu dostosowanych do potrzeb zdrowotnych ich rodziny” – powiedziała Jasmine Kim, dyrektor generalna ShopWell. „Celem ShopWell jest umożliwienie ludziom dokonywania lepszych i zdrowszych wyborów żywieniowych, jednocześnie dając producentom żywności głębszy wgląd w preferencje żywieniowe konsumentów, potrzeby i nawyki zakupowe, aby tworzyć lepsze produkty. Cieszę się, że mogę dołączyć do tego utalentowanego zespołu i być częścią tego niesamowitego przedsięwzięcia, aby zdrowe odżywianie było łatwiejsze i bardziej dostępne dla wszystkich”.

ShopWell Experience – co właściwie robi?

Trzeba przyznać, że wziąłem ShopWell na dość szybką jazdę próbną. Zasadniczo został zaprojektowany tak, aby umożliwić tworzenie listy zakupów spożywczych w kontekście celów zdrowotnych. Wygląda na to, że po wpisaniu wyszukiwanych haseł, takich jak „sok pomarańczowy” lub „płatki” wraz z wynikiem liczbowym, obejmuje on szeroką gamę produktów i marek.

Znajduje się w nim również wskaźnik na dobre, złe i brzydkie lub różne produkty, takie jak „doskonałe źródło błonnika” lub „konserwanty”. Możesz nawet sortować produkty według ich wyniku, trafności lub nazwy produktu. Dołączona jest również etykieta żywieniowa produktu.

Jeśli określisz dany produkt, podkreśli on również obrażające składniki kolorem, który odpowiada faktom żywieniowym. Jeśli produkt ma niski wynik, otrzymasz alternatywy.

Aby uzyskać dostęp do tych informacji żywieniowych, musisz zalogować się za pomocą swojego adresu e-mail i hasła. Następnie możesz wybierać spośród różnych celów, takich jak „kontrola wagi” lub „wysokie ciśnienie krwi”. Zbudujesz wtedy wskazówki, takie jak rzeczy, których nie chcesz:

dodany cukier wysoki fruktoza syrop kukurydziany tłuszcze trans wysoki cholesterol wysoki sód wysoki poziom tłuszczów nasyconych

Czy ShopWell jest przydatny?

Po pierwsze, dla tych, którzy mają poważne schorzenia, oczywiście nie jest to odpowiedni zamiennik odpowiedniej porady lekarskiej od lekarza lub właściwych wskazówek żywieniowych od dietetyka.

Jeśli jesteś stosunkowo młody i zdrowy, wiesz, jak czytać etykiety żywieniowe i masz pewną wiedzę na temat żywienia, prawdopodobnie nie dostaniesz zbyt wiele z tego narzędzia. W ramach testu częściowego zadaj sobie pytanie, czy wiedziałeś już, że produkty z dodatkiem cukru, syropu kukurydzianego o wysokiej zawartości fruktozy, tłuszczów trans, soli i tłuszczów nasyconych są szkodliwe dla zdrowia.

Czy to rozwiązuje problem? Z pewnością dotyczy typowych problemów, takich jak złe nawyki żywieniowe i otyłość, ale podejrzewam, że te problemy są znacznie bardziej złożone niż z powodu braku informacji. Złe nawyki żywieniowe obejmują również wiele czynników psychologicznych. Biorąc to pod uwagę, „myśli” za Ciebie, jeśli chodzi o określenie, czy różne markowe produkty spożywcze są dobre / złe / lub neutralne pod względem celów żywieniowych. W tym sensie może to faktycznie zaoszczędzić trochę czasu i pieniędzy.

Jak można ulepszyć ShopWell? Obecnie wciąż jest w wersji beta. Informacje dotyczące różnych schorzeń są dość uproszczone i nie zawierają sugestii dotyczących oleju z ryb omega-3, jako tylko jeden przykład. Brakuje również jakichkolwiek informacji w przewodnikach po żywności lub motywacyjnych wskazówek dotyczących między innymi zdrowego odżywiania.

Chcesz rzucić okiem? Możesz odwiedzić rozwiązania ShopWell, klikając ten link. Jeśli tak, podziel się z nami swoją opinią!

Grupa badawcza Iowa Public Interest Research Group właśnie przyjrzała się, w jaki sposób przydzielane są dotacje żywnościowe rządu USA. Dokonali dość szokującej obserwacji. Więcej dotacji rządowych przeznacza się na niezdrową żywność niż na żywność z jakąkolwiek wartością odżywczą.

Prawie 17 miliardów dolarów wydanych na śmieci

W badaniu przeanalizowano kwotę, jaką rząd wydał na zakup żywności w latach 1995-2010. Okazało się, że prawie 17 miliardów dolarów wydano na niezdrową żywność. Ta żywność zawierała żywność od producentów, którzy używali wyłącznie syropu kukurydzianego, skrobi kukurydzianej i olejów roślinnych jako kluczowych składników.

Jabłka były jedyną żywnością, na którą rząd wydał jakąkolwiek znaczącą sumę pieniędzy. W sumie na jabłka wydali około 262 mln dolarów. Dlaczego nasz rząd wydaje 65 razy więcej pieniędzy na Twinkies i kręgle niż jabłka?

Pomimo wszystkich wysiłków, jakie rząd podjął w celu rozwiązania problemów związanych z otyłością u dzieci, nie zrobiły one wiele, aby rozwiązać problem. Piramida żywieniowa, którą wymyślili w 1992 roku, okazała się całkowicie fałszywa. Przynajmniej Departament Rolnictwa podjął wówczas próbę rozwiązania tych kwestii.